Acumulator Huawei 7 Kw LUNA2000-7-S1 baterie LiFePo4 7kWh, cu BMS
16.020,00 Lei preț fără TVA
19.384,20 Lei (cu 21% TVA)
tbi bank info
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat garantie
Caracteristică
Detalii
Greutate
81.5 kg (179.7 lb)
Dimensiuni
590 * 245 * 510 mm (23.2 * 9.6 * 20.0 inch)
Garanție
15 ani garantie, oferită de producator
Grad de protecție
IP66
Temperatura de operare
Tensiune nominala
450 V ( sistem monofazic ) ; 600 V ( sistem trifazic )
Tip acumulator
LiFePo4
Tensiune de functionare
350 – 560V ( sistem monofazat ) ; 600 – 980V ( sistem trifazat )
DOD
100%
Capacitate de stocare
7kW